Blogi

Kümblustünn – mis see on ja kuidas seda kasutada?

Kümblustünn, mida nimetatakse ka vahel tünnisaunaks on saun, mis kogub üha populaarsust eestlaste seas. Kümblustünnil ja tünnisaunal on aga vahe. Kümblustünn on ümmargune saun, kus köetakse vesi umbes 38 kraadile ning seal soojas vees on mõnus lõõgastuda ja aega veeta. Tünnisaun aga on toru moodi saun, mis tegelikult on klassikaline saun, mis eristub vaid kuju poolest.

Tünnisaun
Kümblustünn

Meie renditav mullitav Delux kümblustünn on toode, kus on hea ja mõnus lõõgastuda suveõhtutel või hoopiski südatalvel. Kümblustünni vett köetakse puudega, milletõttu on tegemist taastuvenergiat kasutatava keskkonda säästva tootega. Maht on 1150 liitrit ja 38 kraadile saamiseks kulub 1,5-2 tundi. Kümblustünni saab kasutada aastaringselt. Suvel kasutades võib veetemperatuur olla madalam kui talvel. Eriti laheda meeleolu annab kümblustünn talvel. Külmadel aegadel kümblustünni kasutades tuleb olla kaelani vees ning kindlasti müts peas, et mitte kaela ära külmetada. Meie LED-valgusega kümblustünn-spa on mahukas ja sobib 6-8 inimesele.

Kümblustünn, mis mullitades muudab värve

Mõned soovitused Stellen24 poolt kümblustünni rentimisel esimest korda:

 1. Ahju kütmist tuleb alustada peale seda kui kümblustünn on täidetud veega
 2. Soovitame kütta max 38 kraadini, üle selle on liiga kuum ning võib mõjuda halvasti südamele (talvel max 40 kraadi)
 3. Vesi tuleb välja lasta peale seda kui ahjus on tuli kustunud ja söed jahtunud
 4. Soovitame kasutada kuivi puid
 5. Enne vette minemist on soovitav käia kuumas leilisaunas, siis on tünni minek eriti lõõgastav
 6. Kui tunned peapööritust või süda hakkab kiiremini põksuma, siis lahku tünnist, sest vesi võib olla liiga kuum su jaoks või on oled liiga kauaks sinna mõnulema jäänud

BRONEERI SIIT:

https://stellen24.ee/kumblustunn/

Miks peaks suvel automatkale minema?

Suve on jäänud veel üks kuu ning see on parim aeg koos sõpradega automatkale minekuks, et koguda ühiseid mälestusi. Suvepuhkus või nädalavahetus koos lähedastega on suurepärane võimalus uute kohtade avastamiseks ja rõõmsaks ajaveetmiseks. Siin on 4 põhjust, miks peaksid sel suvel kindlasti proovima lõbusat retke koos meie matkaautoga.

1. Tunne ennast värskena

Kui oled pidevalt värske õhu käes on sinu meeled lõdvestunud. Mida rohkem reisid ilma kindla sihtkohata, seda enam tunned kui seiklusrikas ajaveetmine teil on.

2. Avasta iseennast ja teisi

Automatk tähendab uute Eestimaa paikade avastamist, väikeste külapoodide leidmist, uute parkide või hoopiski losside leidmist. Avastad kuidas lihtsalt aeg veereb ja tee muutub aina pikemaks ja huvitavamaks. Tavapärasest erinevates olukordades võime käituda üllatavalt ja reis võib tuua mõne positiivse muutuse sinu ja lähedaste ellu.

3. Uued mälestused autoretkelt

Peatute teel olles peenes restoranis või lihtsas teeäärses kohvikus, laulate/mängite koos ja kihutate tühjadel pikkadel teedel – need on mälestused, mis ei unune iial. Proovige autoretke ja koguge koos lähedastega püsivaid mälestusi. Astu välja oma mugavustsoonist ja proovi sel suvel sõpradega väikest seiklust.

4. Võimalus kohtuda uute inimestega

Sõpradega reisil olles võid kohtuda uute põnevate inimestega, kellega tunned lähedust ja võid saada sõbra/sõbrad kogu eluks. Sellised põnevad ja ootamatud kohtumised võivad olla alati sulle kasulikud ning avastad kui palju toredaid inimesi meie ümber on.

https://stellen24.ee/broneemisvorm/

5 võimalust avastamaks Eestimaad koos Bürstner matkaautoga

 • Innovaatiline viis avastamaks Eestimaad

Matkaauto rent on huvitav ja kaasaegne viis reisimiseks, mis annab sulle vabaduse reisida sinna kuhu soovid. Matkaauto Bürstner on mugava varustusega uus matkaauto, millega on võimalik Eestimaad või hoopiski Euroopat avastada. Euroopa avastamiseks matkabussiga tuleb see eelnevalt meiega kokku leppida.

 • RMK grillivõimalused

RMK lõkkekoha võimalusi on üle Eesti 100 erineva koha.  Mõnes kohas, kus puudub võimalus olla varju all, kui peaks olema vihmane päev, siis meie matkabussi eeliseks on varikatus. Varikatust on lihtne paigaldada ning ilmast hoolimata on võimalik grilliõhtut pidada.

 • Ööbida otse looduses

Matkabussiga ringi liikudes ei pea mõtlema ette broneeringutele hotellide suhtes, jääb ära liigne aja- ja raha raiskamine hotellide broneerimiseks. Samuti ei pea muretsema, kas jõuad õigeaegselt sihtkohta või ega midagi pole vahepeal muutunud. Meie matkabussiga reisides on sul mugav ning võid ööbida ka otse looduses. Hommikukohvi juua mändide ja linnulaulu taustal on lõõgastav ja aitab linnakärast kaugele põgeneda. Sul on võimalik igal hommikul ärgata uues kohas ja näha maailma teistmoodi.

 • Söögi pärast ei pea muretsema

Süüa valmistada on meie matkabussis imelihtne. Külmkapp mahutab mitmepäeva varud, gaasipliit valmistab imemaitsvaid toite ning köök ise on pisike, kuid hubane. Ei pea muretsema kallite söögikohtade pärast, vaid teel olles on võimalik ükskõik kellast olenemata endale maitsvat valmistada. Kuid pea meeles, et sööki valmista vaid siis kui auto seisab.

 • Tunned telekast puudust?

Telekat saab vaadata otse voodist, täpselt nagu kodus. Lemmikseriaalid ei jää vaatamata ka puhkuse ajal, sest meie matkabussis on 2 televiisorit.