5 võimalust avastamaks Eestimaad koos Bürstner matkaautoga

  • Innovaatiline viis avastamaks Eestimaad

Matkaauto rent on huvitav ja kaasaegne viis reisimiseks, mis annab sulle vabaduse reisida sinna kuhu soovid. Matkaauto Bürstner on mugava varustusega uus matkaauto, millega on võimalik Eestimaad või hoopiski Euroopat avastada. Euroopa avastamiseks matkabussiga tuleb see eelnevalt meiega kokku leppida.

  • RMK grillivõimalused

RMK lõkkekoha võimalusi on üle Eesti 100 erineva koha.  Mõnes kohas, kus puudub võimalus olla varju all, kui peaks olema vihmane päev, siis meie matkabussi eeliseks on varikatus. Varikatust on lihtne paigaldada ning ilmast hoolimata on võimalik grilliõhtut pidada.

  • Ööbida otse looduses

Matkabussiga ringi liikudes ei pea mõtlema ette broneeringutele hotellide suhtes, jääb ära liigne aja- ja raha raiskamine hotellide broneerimiseks. Samuti ei pea muretsema, kas jõuad õigeaegselt sihtkohta või ega midagi pole vahepeal muutunud. Meie matkabussiga reisides on sul mugav ning võid ööbida ka otse looduses. Hommikukohvi juua mändide ja linnulaulu taustal on lõõgastav ja aitab linnakärast kaugele põgeneda. Sul on võimalik igal hommikul ärgata uues kohas ja näha maailma teistmoodi.

  • Söögi pärast ei pea muretsema

Süüa valmistada on meie matkabussis imelihtne. Külmkapp mahutab mitmepäeva varud, gaasipliit valmistab imemaitsvaid toite ning köök ise on pisike, kuid hubane. Ei pea muretsema kallite söögikohtade pärast, vaid teel olles on võimalik ükskõik kellast olenemata endale maitsvat valmistada. Kuid pea meeles, et sööki valmista vaid siis kui auto seisab.

  • Tunned telekast puudust?

Telekat saab vaadata otse voodist, täpselt nagu kodus. Lemmikseriaalid ei jää vaatamata ka puhkuse ajal, sest meie matkabussis on 2 televiisorit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga